205/55R17 91V PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

205/55R17 91V PRIMACY 4+

205/55R17 91V PRIMACY 4+

8,442.00 ден

На лагер

8,442.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500494 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: