205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-15%

205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

5,729.00 ден

Out of stock

5,729.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019110-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: