205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE
-10%

205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

205/55R17 95V ALTIMAX ONE S XL

6,066.00 ден

На лагер

6,066.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019110 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: