205/55R17 95V ALTIMAX SPORT FR XL

GENERAL TIRE

205/55R17 95V ALTIMAX SPORT FR XL

205/55R17 95V ALTIMAX SPORT FR XL

5,470.00 ден

На лагер

5,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009423 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: