205/55R17 95V CPC 5 XL

CONTINENTAL
-10%

205/55R17 95V CPC 5 XL

205/55R17 95V CPC 5 XL

7,704.00 ден

На лагер

7,704.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007292 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: