205/55R17 95V DYNAXER HP4 XL

KLEBER
-20%

205/55R17 95V DYNAXER HP4 XL

205/55R17 95V DYNAXER HP4 XL

5,664.00 ден

На лагер

5,664.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017327 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: