205/55R17 95V MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

205/55R17 95V MP47 Hectorra 3 XL FR

205/55R17 95V MP47 Hectorra 3 XL FR

6,990.00 ден

Out of stock

6,990.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500398 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: