205/55R17 95V NOKIAN LINE XL

NOKIAN
-10%

205/55R17 95V NOKIAN LINE XL

205/55R17 95V NOKIAN LINE XL

4,293.00 ден

На лагер

4,293.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008297 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Line

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: