205/55R17 95V QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-10%

205/55R17 95V QUADRAXER 2 XL

205/55R17 95V QUADRAXER 2 XL

6,795.00 ден

На лагер

6,795.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: