205/55R17 95V Seasonproof XL

NOKIAN

205/55R17 95V Seasonproof XL

205/55R17 95V Seasonproof XL

10,000.00 ден

На лагер

10,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022093 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: