205/55R17 95V TS870 P XL

CONTINENTAL
-10%

205/55R17 95V TS870 P XL

205/55R17 95V TS870 P XL

11,322.00 ден

На лагер

11,322.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503239 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

RR

C

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS870 P

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: