205/55R17 95V UHP XL TA

TAURUS
-10%

205/55R17 95V UHP XL TA

205/55R17 95V UHP XL TA

3,960.00 ден

На лагер

3,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: