205/55R17 95V Wetproof XL

NOKIAN
-10%

205/55R17 95V Wetproof XL

205/55R17 95V Wetproof XL

6,813.00 ден

На лагер

6,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: