205/55R17 95V Wintoura+ XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

205/55R17 95V Wintoura+ XL

205/55R17 95V Wintoura+ XL

2,635.00 ден

Out of stock

2,635.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015875-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: