205/55R17 95V Wintoura+ XL

DAVANTI
-40%

205/55R17 95V Wintoura+ XL

205/55R17 95V Wintoura+ XL

3,162.00 ден

На лагер

3,162.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015875 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: