205/55R17 95W HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

205/55R17 95W HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

205/55R17 95W HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

2,408.00 ден

На лагер

2,408.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014494-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance 401

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: