205/55R19 97H ALPIN 6 XL

MICHELIN

205/55R19 97H ALPIN 6 XL

205/55R19 97H ALPIN 6 XL

12,540.00 ден

На лагер

12,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023756 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: