205/55R19 97V E PRIMACY S1 XL

MICHELIN

205/55R19 97V E PRIMACY S1 XL

205/55R19 97V E PRIMACY S1 XL

11,920.00 ден

Out of stock

11,920.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504567 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY S1

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: