205/55ZR17 95W DX640 XL

DAVANTI
-20%

205/55ZR17 95W DX640 XL

205/55ZR17 95W DX640 XL

4,192.00 ден

На лагер

4,192.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016821 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: