205/60R15 91H ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

205/60R15 91H ALTIMAX COMFORT

205/60R15 91H ALTIMAX COMFORT

3,186.00 ден

На лагер

3,186.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009518 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: