205/60R15 91H DYNAXER HP3

OUTLET 2016
KLEBER
-50%

205/60R15 91H DYNAXER HP3

205/60R15 91H DYNAXER HP3

1,835.00 ден

На лагер

1,835.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008356-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: