205/60R15 91H ENERGY SAVER +

MICHELIN
-10%

205/60R15 91H ENERGY SAVER +

205/60R15 91H ENERGY SAVER +

7,704.00 ден

На лагер

7,704.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006120 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: