205/60R15 91T ALPIN 5

MICHELIN
-10%

205/60R15 91T ALPIN 5

205/60R15 91T ALPIN 5

5,913.00 ден

На лагер

5,913.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007447 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: