205/60R15 95H KRISALP HP2 XL

KLEBER

205/60R15 95H KRISALP HP2 XL

205/60R15 95H KRISALP HP2 XL

4,530.00 ден

На лагер

4,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007475 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: