205/60R16 92H BRAVURIS

BARUM
-10%

205/60R16 92H BRAVURIS

205/60R16 92H BRAVURIS

5,337.00 ден

На лагер

5,337.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500128 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: