205/60R16 92H EcoContact 6

OUTLET 2020
CONTINENTAL

205/60R16 92H EcoContact 6

205/60R16 92H EcoContact 6

8,670.00 ден

Out of stock

8,670.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021819-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: