205/60R16 92H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-20%

205/60R16 92H MP47 Hectorra 3

205/60R16 92H MP47 Hectorra 3

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500400 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: