205/60R16 92H PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

205/60R16 92H PRIMACY 4+

205/60R16 92H PRIMACY 4+

8,541.00 ден

На лагер

8,541.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500495 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: