205/60R16 92H ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

205/60R16 92H ROAD PERFORMANCE RI

205/60R16 92H ROAD PERFORMANCE RI

3,870.00 ден

На лагер

3,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014224 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: