205/60R16 92H TS830 P SSR

CONTINENTAL
-10%

205/60R16 92H TS830 P SSR

205/60R16 92H TS830 P SSR

7,479.00 ден

На лагер

7,479.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009253 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: