205/60R16 92H WR Snowproof

NOKIAN

205/60R16 92H WR Snowproof

205/60R16 92H WR Snowproof

6,730.00 ден

На лагер

6,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017696 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: