205/60R16 92T WinterContact TS870

CONTINENTAL
-10%

205/60R16 92T WinterContact TS870

205/60R16 92T WinterContact TS870

6,669.00 ден

На лагер

6,669.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023387 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: