205/60R16 92V Bravuris 5HM

BARUM
-10%

205/60R16 92V Bravuris 5HM

205/60R16 92V Bravuris 5HM

6,300.00 ден

На лагер

6,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: