205/60R16 96H ALTIMAX A/S 365

GENERAL TIRE
-10%

205/60R16 96H ALTIMAX A/S 365

205/60R16 96H ALTIMAX A/S 365

4,392.00 ден

На лагер

4,392.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010624 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: