205/60R16 96H CrossClimate 2 XL

MICHELIN
-10%

205/60R16 96H CrossClimate 2 XL

205/60R16 96H CrossClimate 2 XL

9,504.00 ден

На лагер

9,504.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: