205/60R16 96H G-M All Season XL

LING LONG

205/60R16 96H G-M All Season XL

205/60R16 96H G-M All Season XL

3,200.00 ден

Out of stock

3,200.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: