205/60R16 96H Observe S944 XL

TOYO
-10%

205/60R16 96H Observe S944 XL

205/60R16 96H Observe S944 XL

4,734.00 ден

На лагер

4,734.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021180 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: