205/60R16 96H PRIMACY 4 XL

MICHELIN
-10%

205/60R16 96H PRIMACY 4 XL

205/60R16 96H PRIMACY 4 XL

7,092.00 ден

На лагер

7,092.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014887 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: