205/60R16 96H SNOW XL RI

OUTLET 2021
RIKEN

205/60R16 96H SNOW XL RI

205/60R16 96H SNOW XL RI

4,800.00 ден

На лагер

4,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015515-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: