205/60R16 96V ALL SEASON XL RI

OUTLET 2020
RIKEN
-35%

205/60R16 96V ALL SEASON XL RI

205/60R16 96V ALL SEASON XL RI

3,088.00 ден

Out of stock

3,088.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019512-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: