205/60R16 96V ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

205/60R16 96V ALL SEASON XL TA

205/60R16 96V ALL SEASON XL TA

4,329.00 ден

На лагер

4,329.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019513 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: