205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS

205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL TA

205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL TA

4,260.00 ден

Out of stock

4,260.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014581 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: