205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL

TAURUS

205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL

205/60R16 96V HIGH PERFORMANCE XL

4,300.00 ден

На лагер

4,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014581 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: