205/60R16 96V QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-5%

205/60R16 96V QUADRAXER 2 XL

205/60R16 96V QUADRAXER 2 XL

5,947.00 ден

На лагер

5,947.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021965 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: