205/60R16 96V ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

205/60R16 96V ROAD PERFORMANCE XL RI

205/60R16 96V ROAD PERFORMANCE XL RI

4,260.00 ден

На лагер

4,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016582 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: