205/60R16 96V ROAD PERFORMANCE XL

RIKEN
-10%

205/60R16 96V ROAD PERFORMANCE XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

2.817 ден

Види кошничка
Понудата истекува за:
4Дена04Часа24Мин53Сек
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016582 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

E

WR

C

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.