205/65R15 94H BRAVURIS

BARUM
-10%

205/65R15 94H BRAVURIS

205/65R15 94H BRAVURIS

5,022.00 ден

На лагер

5,022.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500130 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: