205/65R15 94H DYNAXER HP3

KLEBER

205/65R15 94H DYNAXER HP3

205/65R15 94H DYNAXER HP3

4,010.00 ден

На лагер

4,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008095 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: