205/65R15 94H iLINE

OUTLET 2019
NOKIAN
-40%

205/65R15 94H iLINE

205/65R15 94H iLINE

3,810.00 ден

На лагер

3,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009438-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: