205/65R15 94H MAYSTORM 2 B3

RIKEN
-10%

205/65R15 94H MAYSTORM 2 B3

205/65R15 94H MAYSTORM 2 B3

1,827.00 ден

На лагер

1,827.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010811 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: